19th Ave New York, NY 95822, USA

Zastosowanie wkładek ortopedycznych

NASZE TERMOPLASTYCZNE WKŁADKI ORTOPEDYCZNE MAJĄ SZEROKIE ZASTOSOWANIE, POCZĄWSZY OD ZDROWOTNEGO ASPEKTU KOREKCJI WAD STÓP I POSTAWY, KTÓRE MOGĄ WPŁYWAĆ NA BÓL KOLAN, BIODER, KRĘGOSŁUPA, PO ZAPEWNIENIE ODPOWIEDNIEGO WSPARCIA I OCHRONY STÓP W BUTACH SPORTOWYCH. KAŻDY SPORT MA INNĄ SPECYFIKĘ PRACY STOPY I CIAŁA I WYMAGA ZASTOSOWANIA INNEGO RODZAJU MATERIAŁÓW DO WYKONANIA WKŁADKI, SPRAWIAJĄC, ŻE BĘDZIE ONA INDYWIDUALNIE DOPASOWANA DO SPORTU KTÓRY UPRAWIASZ.

WKŁADKI DO BIEGANIA

Zapewniają optymalną stabilizację, nie ograniczając naturalnych ruchów stopy, jest bardzo wytrzymała i zapewnia długotrwałą wygodę.

WKŁADKI DO SIATKÓWKI, KOSZYKÓWKI

Specjalny model wkładek wykonany z odpornego na ścieranie tworzywa, zapewniającego dobrą stabilizację podczas zmiany kierunku ruchu czy  podczas przyspieszania, przeznaczony do sportów drużynowych gdzie występuje duże tarcie stopy w bucie.

WKŁADKI DO PIŁKI NOŻNEJ

Posiadają warstwę amortyzującą przedstopie oraz piętę, mają także dodatkowe wzmocnienie na tyło i śródstopiu dla lepszej stabilizacji stopy w bucie.

WKŁADKI DO TENISA

Wzmocnione wkładki odporne na ścieranie podczas zmiany kierunku ruchu czy hamownia, stabilizują i amortyzują stopę podczas biegu.

WKŁADKI DO BUTÓW NARCIARSKICH

Są cienkie, komfortowe, zapewniają sztywność,
stabilność i precyzję ruchu.